Sat Nam armas Kundalini Stuudio pere!
 
"We are not human beings having a spiritual experience;
we are spiritual beings having a human experience.”
                       ~ Yogi Bhajan
 
 
 
Saada inimeseks. Olla inimene.
 
Mäletan perioodi, mil minu sees valitses suur segadus. Ma ei saanud aru, kes ma õieti olen, mida ma tahan ja mida ma siin üleüldse teen. Väga suur nihe maailma tajumises toimus pärast seda, kui lugesin üht Yogi Bhajani ütlust, et me ei ole inimolendid, kes kogemas spirituaalset kogemust, vaid oleme spirituaalsed olendid, kes kogemas inimkogemust. See muutis minu jaoks kõike. Kogesin, et ma ei pea midagi otsima, ma juba olen See! Kui enne seda püüdsin meeleheitlikult vältida valu, siis pärast seda lubasin endal rohkem kogeda erinevaid emotsioone ja seisundeid - kogu inimeseks olemise värviskaalat. Lihtsam oli aktsepteerida elu ja kõike, mida ta kaasa toob sellisena nagu see on.
Üks mulle lähedane inimene on terve oma elu rääkinud, et elu on raske ja väsitav töö; teine sõber räägib jällegi, et elu on ilus. Mõlemal on ju õigus, aga ainult pooleldi. Elu ei ole ainult ei valu ega ainult ilu, elu on valu ja ilu samaaegselt. Elu on ilusvalus. Või valusilus - kuidas kellelegi rohkem meeldib. On väljakutse kogeda end inimesena selles elus ja selles kehas 100%. On suur julgus võtta kõik vastu! Väljakutse on see, kuidas inimene toimib füüsilises kehas kõikide oma instinktidega, emotsioonidega, tajudega, meelega (mõistusega). Peale 20 aastat tööd iseendaga julgen öelda, et tõepoolest - eesmärk pole mitte liikuda kuhugile üles (pigem on see põgenemine inimeseksolemise eest), vaid vastupidi - ankurduda täielikult oma kehasse, usaldada rohkem iseennast ja tuua spirituaalsus inimeseks olemisse igapäevaselt. Õpin seda siiani.
Võta täielikult see väljakutse vastu - uuri, koge ja tunneta, mida tähendab inimeseks olemine. Uuri oma instinkte, et mõista seksuaalsust; hooli oma keha vajadustest ja austa keha loomulikku rütmi.
Mängi seda mängu täiega, aga ära end sellesse ära kaota. Kui rabeled ja jooksed valguse poole, ei jõua sa kuidagi sellele lähemale. Kui jääd paigale ja lubad endal olla käesolevas hetkes ja täielikult oma inimkehas, siis koged, et valgus ongi juba siin. Sinu sees. Ja on kogu aeg olnud.
 
Meditatsioonisoovitused suvekuudeks
 
 
Meditatsioon II energiakeskusele seksuaalenergia äratamiseks (11 min)
 
Inimeseks olemise mõistmist tuleb alustada sellest, et mõistad oma instinkte. Oluline on oma instinkte tunnetada ja aktsepteerida; ka seksuaalsuse olemasolu ning kohalolekut, sest seksuaalenergia on eluenergia.
Kundalini joogas me äratame seksuaalenergia, lubame endal seda endal tunda, ei eita seda, aga ei järgne sellele ehk siis ei väljenda seda väliselt, vaid tunnetame selle pulbitsemist enda sees. Me jääme teadlikkusega ühendatuks ning suuname energia keha tervendamiseks ja noorendamiseks ning rakkude uuendamiseks.
Vaata meditatsiooni kirjeldust selle lehe lõpust.
 
Vaata videot meditatsioonist
 
Sat Kriya
 
Sat Kriya aitab vabastada seksuaalenergiat ja tervendab kõiki organeid diafragmast allpool k.a seksuaalorganeid.
Praktiseerimise aeg: 3-31 min.
Soovitus: alusta praktiseerimist 3 minutist päevas ja pikenda aega iga päev 1 minuti võrra kuni jõuad 31 minutini.
 
 
Vaata Sat Kriya juhendit
 
Joogatunnid
 
Varasematel aastatel on juulis ja augustis toimunud tunnid 1x nädalas, kuid sel aastal on esmaspäeviti on kaks tundi ülerahvastumise vältimiseks. 2+2 nõuet enam ei ole ja see tähendab seda, et pole vaja enne tundi tulekut eelnevalt registreeruda kui sa just ONLINE tunnis ei osale.
Seega juulis ja augustis on tunnid E kell 17.30 ja 19.30.
Teise tunni ajal toimub ka ONLINE tund ja selle salvestus ehk siis tunnis saavad soovi korral osaleda ka kõik need, kes on suveks oma elamise mujale Eesti otsa sättinud või kes viibivad Eestist väljaspool.
 
Juuli joogatundides on teemaks seksuaalenergia (meie eluenergia), sigimiselundid ja meheks/naiseks olemisega seonduv. Vabastame seksuaalenergiat ja suuname selle keha tervendamiseks; stimuleerime harjutustega vaagnapõhja lihaseid, vagiinat, emakat, munasarju, eesnääret, et need saaksid paremini oma tööd teha. Augusti joogatundides on teemaks nahk, juuksed, küüned. Teeme kriyasid, mis panevad rohkem higistama ja mis teevad naha säravaks ja nooruslikuks.
 
Kuidas osaleda online tundides?
1. anna oma soovist teada: kundalinistuudio@gmail.com
2. kanna palun oma panus 10€ Kundalini Stuudio OÜ a/a-le EE592200221058485139 .
3. sulle saadetakse ZOOMI link joogatundi sisenemiseks
 
Kuidas osta esmaspäevase joogatunni salvestust?
1. anna oma soovist teada: kundalinistuudio@gmail.com
2. kanna palun oma panus 8€ Kundalini Stuudio OÜ a/a-le EE592200221058485139 .
3. sulle saadetakse link joogatunni salvestusega. Link on aktiivne 7 päeva.
 
Eelinfo tundide tasu kohta alates 2020 septembrist.
Alates 1.septembrist tõusevad veidi hinnad.
5x kaart saab olema 65.00 (praegu veel 60.00), 10x kaart 120.00 (praegu veel 100.00).
Ühekordne tunni külastus endiselt 15€.
Tänan juba ette mõistva suhtumise eest.
 
 
 
Joogatunnid meestele
 
Meeste jooga tunnid toimuvad ka suvel nii juulis kui ka augustis teisipäeviti kell 18.00 - 19.30, juhendab Kalev Klaar (Satyabir Singh)
“Miks jooga meestele? Kas meeste jooga on kuidagi teistmoodi?"
Satyabir Singh: “Jah, meeste joogaklass on veidi teistmoodi kui tavapärane kundalini jooga tund, sest mehed on lihtsalt teistmoodi (sh. teemad: ajukeemia, närvi-ja hormonaalsüsteem ning olemuslikud aspektid: suhtumine ellu, iseendasse, keskkonda jne.). Mehele on meeste grupis jooga praktiseerimine (eriti just alustamine) lihtsam ja loomulikum. Lisaks nendele aspektidele käsitleme joogatunnis mehele loomupärasemaid küsimusi, teeme temaatilisi joogatunde ja soovi korral annan ka koduseid praktikaid.”
 
Vaata lisaks
 
 
 
Suvised retseptisoovitused
 
Afrodisiaakum on aine, millel on või arvatakse olevat suguiha või ka seksuaalset naudingut ja potentsi suurendav toime. Afrodisiaakumite hulka on arvatud näiteks ženšennijuurt, makat, roosilõhnalist kuldjuurt, tšillipipart, austreid, pastinaaki, harilikku sibulat, varssellerit ja ka tumedat šokolaadi. Afrodisiaakumiteks on peetud mehe või naise suguelundeid meenutavaid toiduaineid ning tugevate või suure potentsiga loomade saadusi. Arvatakse samuti, et selliste ainete toime põhineb tegelikult psühholoogilisel efektil.
Afrodisiaakumid on kultuuriti erinevad. Näiteks Jaapanis usutakse moivamarjasse, põhjapõdramunanditesse ja põhjapõdrasarvepulbrisse. Aafrikas peetakse ninasarvikusarvepulbrit meeste afrodisiaakumiks.
Seksuoloogid peavad aga ainetest tõhusamaks emotsionaalset külgetõmmet, head füüsilist vormi, väljapuhkamist, turvalisust ja piisavat aega.
 
Olgu nende ainetega, kuidas on, aga meie suvises retseptikogus pakub toiduhaldjas Helen välja supi ja magustoidu, milles on kasutatud afrodisiaakumeid: varssellerit ja toorkakaod.
 
Suvine aedviljasupp seentega:
     SUPI PÕHI
Supi sisu läheb külmalt kausi põhja (va seened, mille enne pannil praed). Enne
serveerimist kallad peale kuuma puljongi.
Porgand
Šampinjon
Idud
Spinat või muu roheline
Küüslauk
Roheline sibul
Petersell
     Valmistamine:
Lõika porgand pikkadeks ribadeks. Haki seened ja prae pannil õli ja küüslauguga.
Pane kausi põhja spinatilehed, porgandi ribad, seened ja muu roheline. See sisu on
maitse küsimus, võid sinna lisada mida iganes, paprikat, tomatit, kurki, praetud tofut
vm.
     SUPI PULJONG (ca 1,5l puljongit)
Kui puljongit jääb järgi, saad purgiga külmikusse panna ja järgmistel päevadel veel
kasutada.
4 l Vesi
2 tk Suur sibul
2 tk Küüslauguküüs
2 tk Suur porgand
2 tk Sellerivars
2 tk Juurselleri viil
Kaalikat ja pastinaaki
Šampinjoni, sügisel puravik
Porru roheline osa
Petersellivars
Tillivars
10 tk Musta pipra tera
10 tk Vürtsi tera
2 tk Kuivatatud tšillikaun
tüümian  
loorber
     Valmistamine:
Lõika koorega sibula neljaks, porgand ja seller suurteks kuubikuteks. Keeda
minimaalselt tund, tasasel tulel. Maitse, vajadusel keeda kauem. Võid jätta ka ööseks pliidile potti seisma. Kui puljong on valmis, õngitse koostisosad puljongist välja.
HEA TEADA!
Neljast liitrist saab umbes 1,5 liitrit köögiviljapuljongit.
 
Magustoit: Šokolaadi-apelsinikreem (neljale)
     Koostis:
150 g kivideta datleid
2 kuhjaga spl toorkakaopulbrit (sobib ka tavaline kakaopulber)
1,5 – 2 spl toatemperatuuril seisnud kookosõli)
2 spl india pähkleid või sarapuupähkleid
ühe apelsini mahl
veerandi apelsini riivitud koor
näpuotsatäis ehtsat vaniljepulbrit
     Valmistamine:
Purusta kohviveskis india pähklid peeneks puruks. Pigista apelsinist mahl ja sega
india pähklite teiste koostisainetega. Purusta kõik blendris ühtlaseks siledaks
massiks, vajadusel lisa veidi vett. Segu peaks olema üsna paks - nagu paksem jogurt.
Tõsta väikestesse klaasidesse, topsidesse või magustoidukaussidesse ja lase enne
serveerimist vähemalt tund aega külmkapis seista ja taheneda. Serveerimisel kaunista oma maitse järgi.
Kuna see magustoit on väga magus ja rammus, siis peaks kogusest jätkuma neljale
inimesele.
 
 
 
Kes on kes Kundalini Stuudios?
 
Selles rubriigis tutvustame vahvaid ja tegusaid Kundalini Stuudios tegutsevaid õpetajaid ja abilisi, tänu kellele on stuudio just selline koht, nagu see on - õdus joogakodu meile kõigile.
Seekord tutvustame Nishan Priya Kauri (Kalli Suga), kes on juba ühe hooaja andnud stuudios noortejooga 11+ tunde ja kes alustab septembrist ka perejoogaga 1x kuus laupäeviti.
 
Kui vaatad ajale tagasi, siis milline on olnud sinu vaimne teekond? Mis oli tõukejõuks?
Olin juba varasest lapseeast „omamoodi“. Kasvasin üksiklapsena, kes lasteaias ei käinud ning veetsin palju aega omapäi tegutsedes. Suurim rõõm ja rahu oli minuga siis kui viibisin looduses. Kui paljud lapsed saavad kooli minnes teada, et päkapikke pole olemas, siis mind tuli veenda selles, et puud ei räägigi. 
Nüüdseks tean, et meie kogemuste sügavust ja teadlikkust mõjutab oluliselt kohalolu. Lastel on olemas oskus viibida hetkes ning nad seetõttu võtavad nad alateadlikult neid ümbritseva info moonutamata kujul vastu, ilma hinnangute ja kõhklusteta. Kuna ümbritsev keskkond suunas mind tugevasti „normaalsuse“ raamidesse, kaugenesin aastateks enda loomupärasest olemisest. Siiski saatis mind järjepidev huvi vaimsuse vastu.
Varastes kahekümnendates kohtusin Luule Viilmaga, kes oli toona Haapsalus praktiseeriv naistearst, kuid alustas oma õpetuste jagamisega. Lugesin tema raamatuid, käisin loengutel, õppisin üha enam märkama keha ja meele omavahelisi seoseid. Mõneks ajaks valisin maisemad rajad ning töötasin aastaid ka finantssektoris, kuid pidevad viirushaigused olid märgiks, et vajan kursimuutust. 
Peale kolmanda lapse sündi tekkis vajadus taaskord endale sügavamalt silma vaadata. Valisin uue eriala, omandasin pere kõrvalt magistrikraadi sotsiaalteadustes ning kuna see kõik toimus intensiivselt ja ennast säästmata, kogesin mõne aasta pärast totaalset läbipõlemist. Õnneks olin jõudnud Aigi Vahingu juurde väetantsu koolitusele ja mõistsin, et enesest väljaspool pole midagi otsida. Oli pikk teekond tagasi enesesse, kuid olen kõigi õppetundide eest tänulik ja see teadlikkus oli saabunud mu ellu tegelikult peale esimese lapse sündi – ole tänulik Elu eest!
 
Kuidas sa kundalini jooga leidsid ja kui kaua oled kundalini joogat praktiseerinud?
Ilmselt nii nagu paljud, mõtlesin minagi joogast märksa varem kui esimesse joogatundi jõudsin. Täpsemalt oli see kundalini jooga ja humanoloogia õpetustel põhinev perekool, kuhu läksin 2015.a jaanuaris sooviga leida teaduspõhistele arengu -ja kasvatusteooriatele midagi lisaks. Ja leidsin rohkem kui oleks osanud arvata! Kogesin ennast kogu oma eheduses, kuna juba esimene meditatsioonikogemus oli võimas ja väestav. Olles erinevaid arenguteooriaid ja tänapäevaseid kasvatusteooriaid ise õppinud ja õpetanud, mõistsin, et joogalik käsitlus läheb märksa sügavamale ja see oli tõeliselt põnev. Sealt edasi algas kiirtee - algajate ja lastejooga õpetajate koolitus ning 1.taseme kundalini jooga õpetajakoolitus. Esimesest kohtumisest igapäevase praktikani läks vaevu pool aastat ja kuigi igal teel tuleb ette kõhklusi, olen valinud jätkata. Hiljem mõistsin, et kundalini joogaga kohtudes olin justkui küps ladvaõun ning ka ajastus oli igati sobiv. Elu oli parasjagu loonud paljudel tasanditel nö tühja ruumi ja ma lihtsalt lubasin sellel voolul end kanda, usalduses!
 
Kuidas sa Kundalini Stuudiosse jõudsid?
Kuni eelmise sügiseni olin käinud Kundalini Stuudios sadhanatel ja Jai Kartar Kauri juures joogatundides. Olime omavahel juba varasemalt arutanud noortejooga tundide vajadust ja võimalusi ning kuna oli vähemalt üks noor, kes väga tundi soovis, leidsime selleks võimalused ja peagi oli meid juba rohkem.
 
Eelmisel hooajal alustasidki Kundalini stuudios noortejoogaga ja septembrist 2020 alustad ka perejoogaga, tundub, et töö laste ja noortega on just see mis sind köidab - miks?
Lapsed ja noored on minu jaoks tõesti olulised. Ma siiralt usun varase teadlikkuse suunavat rolli tasakaaluka elutee kujunemisel. Mida väiksem laps, seda enam ta väljendab, mis teda köidab ja mis veelgi tähtsam, ta usub, et kõik on võimalik! Mida aeg edasi, seda kaugemale võib laps väliste olude tõttu oma pärisolemuse tuumast kaugeneda. Olles ema kolmele väga erinevale lapsele, olen mõistnud, et üks lapsevanema olulisematest ülesannetest on märgata oma lapse huvisid, märgata seda „kingitust“, mis muudab tema lapse ainukordseks ning õpetada last end väärtustama. Paraku võib laste sünni ja kasvamisega kaasneda üleliia palju stressi, ootusi, hirme ja vastandumisi ning ajapikku võivad lapse tõeline olemus ja vajadused jääda tahaplaanile.
 
Sufide traditsioonist pärinev tarkus aga ütleb, et „Hinge poolt juhitud olek on eluoskus, mida lapsed õpetavad täiskasvanutele“ . Ma tõesti usun, et lapsi usaldades saame targemaks ja olen lubanud lastel end õpetada, nii omadel kui neil, keda olen oma töistes tegemistes kohanud.
 
Kui sa võrdled tunde, mida annad täiskasvanutele ja tunde noortele 11+, siis millised on erinevused?
Minu juhendatavad noorte joogatunnid põhinevad kundalini jooga õpetustel, kuid kui väiksemate laste joogatunnid on mängulisemad ja vabamas loomises, siis noortetunnid on oma ülesehituselt sarnased täiskasvanute tundidele. Küll aga on noorte joogatunni pikkuseks 60 minutit. Harjutusteseeriad ja meditatsioonidki on enamasti pisut lühemad kui täiskasvanute tunnis. Võtame aega lõdvestuseks ja seda oskavad noored peale koolipäeva väga oodata ning väärtustada. Samuti võtame iga tunni alguses või lõpus aega jagamisringiks, et käsitleda teemasid, mis parasjagu aktuaalsed või kellegi jagamisest üles kerkivad. Kuna teismeeas on kiired muutused nii füüsilisel, kui emotsionaalsel tasandil, kasutan tunni alguses sageli intensiivsemat ja tempokamat liikumist, et oleks võimalik kehast pingeid välja raputada. Samuti praktiseerime sagedamini erinevaid hingamistehnikaid, millega end igapäevastes situatsioonides toetada.
 
Mis toimub perejooga tundides? Kas ema, isa ja laps teevad harjutusi koos?
Perejooga tunnid on mängulised, loovad ja võimaldavad koosolemisest rõõmu tunda. Joogaharjutused on põimitud mänguliste tegevustega, milles osalevad nii lapsed, kui täiskasvanud ning tundidesse on oodatud ka vanavanemad!
Lisaks teeme peretundides erinevaid paarisharjutusi, mis aitavad kaasa omavahelisele lähedusele ja pakuvad alati kõigile palju rõõmu. Olenevalt osalevate laste vanusest on tegevus paindlik ja mänguline. Igas tunnis on alati ka lõdvestus muusika või muinasjutuga, sest oskus rahuneda ja lihtsalt olemist nautida on oluline nii lastele, kui täiskasvanutele.
 
Septembrist alustad ka kundalini jooga baaskursusega, mis koosneb 5 hommikutunnist - milline on põhifookus nendes tundides? Kellele need mõeldud on?
Olen erinevaid kundalini jooga kursusi ja koolitusi juhendanud alates 2017.aastast ning sügisel Kundalini Stuudios algaval baaskursusel käsitlen olulisemaid tehnikaid (kehalukud, fookuspunktid jm) kundalini jooga praktiseerimiseks. Kursuse fookuses on pranayama (hingamistehnikad) pingete vabastamiseks ning vaimse ja füüsilise heaolu toetamiseks. Kursus on sobiv kõigile, kes soovivad teha esmast tutvust kundalini joogaga ning samuti neile, kellel on varasem kogemus olemas, kuid soovivad teoreetilist poolt pisut värskendada ja eelistavad rahulikumas tempos joogahommikuid.
Oodatud on ka seeniorid!
 
Millest sa elus juhindud? Millised on sinu põhiväärtused? Millele saad toetuda, kui on keerulised hetked?
Läbi kundalini jooga õpetuste olen õppinud elu üha enam usaldama. Inimesed ja kogemused näitavad üha uusi varjundeid ning minagi olen pidevas muutumises. „Ma pole täna see, kes ma olin eile. Ka teie pole homme enam see, kes te olete täna.“ Sellele „Viimsest reliikviast“ tuntud fraasile mõeldes hoian oma teadlikkust USALDUSES, LUBAMISES ja ARMASTUSES. Ma usun, et armastus ongi igaühe pärisolemus ja olenemata sellest kuivõrd keegi sellest on kaugenenud, alati on olemas tee tagasi! Öeldakse, et millelegi välisele toetuda ei tasu, sest iial ei tea, millal võime sellest ilma jääda. Seepärast rõhutan, et esmalt tuleb igaühel olla ennast väärtustavas ja armastavas suhtes iseendaga. Keerulistel hetkedel saan tänulikkuses toetuda oma kallile abikaasale ja samuti lastele, kes igaüks kannab eneses üht väärtuslikku kingitust ja õppetundi, mis on toonud mind siia, kus on õnn olla. Samuti saan ma toetust ja väge loodusest, mantratest ja tantsust!
 
Kas sul on kundalini joogas ka mingi oma lemmikharjutus või meditatsioon, mis on sind palju aidanud ja mille juurde aeg-ajalt ikka tagasi pöördud? Mis see on - äkki jagaksid seda ka meiega?
Esimene pikem meditatsioon, mille lastejooga õpetajate koolitusel esilagu 40-päevaseks praktikaks planeerisin oli Kirtan Kriya 31-minutiline meditatsioon. Selle mõjud olid väga kiired, sügavad ja püsivad, mistõttu jätkasin 90-päeva. Soovitan seda meditatsiooni kõigile ja alati on see lühemas versioonis ka minu algajate kursuste kavas kui miski, mida tõesti tuleb kogeda. 
Lisaks praktiseerin viimastel aastatel 40-120 päevast So Purkhi ehk mehe ja/või meesenergia väestamise praktikat. Kundalini joogas peetakse naisenergiat võimsaks ja transformeerivaks, mistõttu ei ole midagi võimsamat kui naise palve. Kui see on teadlik ja tuleb siira ja puhta taotlusega otse südamest, siis on võimalik tuua maailma tõelist valgust ja tervendust. 
Füüsiliste harjutuste „TOP3“ on konnakükid, egopurustaja ja lõdvestus.
 
 
 
Lugemissoovitus: Jooga laste ja noorte toetamiseks
(Nishan Priya Kaur)
 
Elame ajajärgul, kus kindel on vaid see, et miski ei ole kindel. Välisest ebakindlusest hoolimata või just sellest tulenevalt vajame east sõltumata praktikaid, mis toetaksid sisemist tasakaalu ning võimaldaksid kogeda igapäevaselt positiivseid emotsioone! Seega vajavad ka lapsed ja noored oskust enda reaktsioone ja käitumist märgata, eakohaselt analüüsida ja kasutada lihtsamaid tehnikaid enda emotsioonide juhtimiseks. Siinkohal on oluline teadvustada, et see, mis sobib täiskasvanule, ei pruugi sobida lapsele või teismelisele. Lihtsamad joogaharjutused on läbi mängulise lähenemise jõukohased juba lasteaiaealistele. Joogaga tegelevad lapsed suudavad end selgemini teadvustada, omavad positiivset minapilti ja oskust keerulistes olukordades lahendusi leida.
 
Loe edasi
 
 
 
Filmisoovitus
 
Dokumentaalfilm “Jumalanna ärkamine” toob üle maailma kokku eksperdid ja praktikud, et tuua salapäraseks peetud kundalini energia esoteerilisest kapist välja; parandada väärarusaamu ja leevendada hirme, et see energia (meie kogupotentsiaal) tuleks rohkem kasutusse.
 
Vaata filmi
 
Holistiline teraapia ja online nõustamine
 
Sõna „Holistiline“ tähendab terviklikkust ja sõnatüvi tuleneb kreekakeelsest sõnast holos, mis tähendab „kogu”, „terve”, „täielik”. Holistiline teraapia käsitleb inimest ühtse tervikuna, kus inimese keha, mõtted, emotsioonid ja tema hing moodustavad ühtse jagamatu koosluse; see on tõhus viis oma sisemaailma uurimiseks ja tervendamiseks.
 
Holistilist teraapiat on võimalik läbi viia nii Kundalini Stuudios kohapeal kui online töövahendeid kasutades.
 
Online nõustamine on hea viis kohtuda nõustaja/terapeudiga, kui pole kas distantsi, haiguse või mõne muu põhjuse tõttu võimalik kohapeal kohtuda. Kõik toimub samamoodi, kui tavalise nõustamise puhul: sul on probleem või küsimus ning soovid, et keegi aitaks sul seda avada, peegeldada, vastuseid leida, selgust saada, emotsioone vabastada või muul moel toeks olla.

Teraapiaid viib läbi Piret Jõemägi (Jai Kartar Kaur).
 
Loe lisaks holistilise teraapia kohta
Kursused suveajal
 
 
Meel, meelemängud, meditatsioon (NB! kuupäev on muutunud!) 
 
Mida me leiame, kui iseenda sisse vaatame? Leiame meele, mis lakkamatult iseendaga räägib; hüppab ühelt mõttelt või emotsioonilt teisele; on pidevas liikumises “selle eest” või “tolle poole”; annab hinnanguid; mõistab kohut enda ja teiste üle; tunneb, et kogu aeg on midagi puudu; tahab muljet avaldada; liialdab, valetab, haletseb, võimendab jne.
Suvekursusel uurime lähemalt, kuidas meel funktsioneerib ning kuidas teda puhastada ja treenida.
Treenituna teenib meel meid, mitte vastupidi.
 
Toimumisaeg: 15.-16.07.
Toimumiskoht: Kundalini Stuudio
Juhendab: Piret Jõemägi (Jai Kartar Kaur).
 
Loe lähemalt
 
Praktiline kundalini jooga - tervenda end ise XI: silmad ja kõrvad, keskendumine ja häälestumine.
 
Silmad ja kõrvad võimaldavad nägemise ja kuulmise kaudu maailma tajuda. Trauma võib aistinguid sedavõrd mõjutada, et kaob võime selgelt näha ja kuulda. Eriti kehtib see laste puhul. Kui laps on kuulnud pealt vanemate omavahelist tüli, sõnalist eemaletõukamist või sõnade abil väärkohtlemist, siis on tal soov oma meeled välja lülitada ja luua selle asemel sisemine fantaasiamaailm. Ja kui meile ei meeldi see, mida näeme, võime nägemisest sootuks keelduda või seda piirata. Kas sa kasutad prille kilbina? Milline on sinu enesetunne, kui prillid eest ära võtad - kas tunned end kaitsetuna?
 
Toimumisaeg: 09.08.
Toimumiskoht: Kundalini Stuudio
Juhendab: Piret Jõemägi (Jai Kartar Kaur).
 
Loe lähemalt
 
Naiste joogalaager “Olen naine - olen küllus”
 
Küllus pole midagi sellist, mida me omame – küllus on meeleseisund. Sul võib olla miljon eurot, aga tunned end ikka vaesena, samas mõnel teisel on taskus vaid kümme eurot ja ta tunneb end külluslikuna.
Kuidas jõuda külluslikkuseni?
 
Kuni 13.07. on registreerimisel soodushind!
Toimumisaeg: 13.-16.08.
Laagrit viib läbi Piret Jõemägi (Jai Kartar Kaur) 
 
Loe lisaks
Eesti kundalini jooga festival Hatu joogamõisas 10.- 12.07.
 
Teist aastat järjest toimub Hatu joogamõisas kundalini jooga festival, mis toob kokku kundalini jooga huvilisi nii Eestist kui ka mujalt; sel aastal siis pigem Eestist.
 
Loe lisaks
Kundalini Stuudio avatud uste päev ja stuudio 8.sünnipäev toimub 30.08.
 
 Terve päeva kestev programm võimaldab joogasaalis tutvuda erinevate stuudios tegutsevate õpetajatega ja osaleda nende tunnis.
Soklikorrusel väike bazaar, laste mängunurk, kohvik (tervislikud ampsud ja kell 14 - 15 soe supp).
Kell 18 sööme sünnipäevatori ja joome joogateed. Päeva lõpus tantsime.
Üritus on tasuta ning täpsem päevakava selgub lähiajal.
Teadaanne!
 
Sügislaager Kreekas lükkub aasta võrra edasi ja toimub 3.-11.09.2021. Registreerimine on avatud kuni 31.03.2021 (hetkel on 7 vaba kohta).
 
Tulekul
 
  • Joogalaager Kreekas 3.-11.09.2021
  • Töötuba “Õnnelikud hormoonid õnnelike naiste jaoks” 24.-25.10.2021
 
Rõõmsate taaskohtumisteni!
 
 
In service of the divine in all, 
 
Piret Jõemägi (Jai Kartar Kaur)
+372 501 90 30
 
Facebook
Flickr
 
 
This email was sent to
You received this email because you are registered with Kundalinistuudio
 
 
SendinBlue
 
 
Uudiskirja koostas: Jaap Rajpreet Kaur
© 2020 Kundalinistuudio