View in browser
 
 
AUGUST 2018
 
 
 
Počasie nám dáva definitívne na známosť, že sa leto končí. Jeseň v Centre dobrovoľníctva je vždy plná príprav, komunikácie a očakávania, ako prebehne Týždeň dobrovoľníctva. Celú kampaň berieme ako malú oslavu DOBRA v ľuďoch, ktorí sú okolo nás a o ktorých častokrát ani nevieme, že existujú. Ich dobré skutky však hovoria za nich. Ďakujeme preto aj všetkým organizáciám, ktoré majú chuť a odvahu otvárať sa dobrovoľníkom a dobrovoľníčkam, a tiež ďakujeme vám - milí dobrovoľníci a dobrovoľníčky. Práve vďaka Vám, máme dôkaz, že DOBRÉ SKUTKY sa dejú aj u nás.
 
 
 ::tím Centra dobrovoľníctva 
 
 
 
Týždeň dobrovoľníctva 2018 - prihlasovanie na aktivity
 
Program Týždňa dobrovoľníctva 2018 sa pomaly ale isto začína nadobúdať jasnejšie obrysy. Niektoré z organizácií, ktoré po lete opäť spúšťajú svoju činnosť sa nám ešte ohlasujú a zopár aktivít do tejto "dobromozaiky" pribudne.
Ako dobrovoľníci či dobrovoľníčky si už však môžete spokojne program poprezerať na našej webstránke a prípadne sa organizátorom ozvať, prihlásiť sa.
 
Program na Týždeň dobrovoľníctva 2018
 
ProVOL tréningová ochutnávka
 
 
PR a komunikácia
 
Veľmi obľúbený tréning, na ktorom vám skúsená lektorka a profesionálka Janka Oravcová predstaví rozdiel medzi PR a reklamou, povie vám tipy ako urobiť dobrú tlačovú správu, či na čo myslieť, keď chceme propagovať svoju činnosť na sociálnych sieťach.
Tréning je zadarmo, dokonca tým, ktorí budú chcieť svoju aktivitu v rámci TD 2018 propagovať, dostanú od nás darček 20 Eur.
Dátum:6/9/2018 od 13:00 - 17:00 hod na Komenského ulici 21 v Banskej Bystrici (sídlo Komunitnej nadácie Zdravé mesto)
Prihlasovať sa ešte možete do 4.9.2018 na nižšie uvedenom linku.
 
Prihláška
 
Manažment podujatí
 
Potrebujete zlepšiť svoje plánovanie podujatí, na ktoré chcete prizvať aj dobrovoľníkov či dobrovoľníčky? Čo robiť, aby vôbec prišli, na čo nezabudúť a koniec koncov, ako akciu urobiť tak, aby prišli pomôcť aj nabudúce?
V rámci systému modulov vzdelávania ProVOL vám ponúkame ochutnávku 4 hodinového tréningu aj na túto tému. Hlavnou lektorkou bude Beata Hirt, riaditeľka Komunitnej nadácie Zdravé mesto v Banskej Bystrici.
Tréning je zadarmo, v termíne 13/9/2018 od 13:00 - 17:00 hod vo Zvolene, miesto ešte upresníme. Po prihlásení obdržíte email.
Prihlasovať sa môžete do 10.9.2018 na nižšie uvedenom linku.
 
Prihláška
 
Štandardy kvality práce s dobrovoľníkmi a dobrovoľníčkami
 
 
Platnosť udelených štandardov tento rok vyprší niekoľkým organizáciám. Tie budú o možnostiach predĺženia tejto značky kvality oslovené buď našim Centrom alebo priamo Platformou dobrovoľníckych centier a organizácií, ktorá celý proces koordinuje a zastrešuje.
Ak ste organizácia, ktorá by chcela takúto značku kvality dostať, kontaktujte nás nás silvia@centrumdobrovolnictva.sk.
 
Viac o štandardoch a procese
 
Partneri Týždňa dobrovoľníctva 2018
 
Ťýždeň dobrovoľníctva 2018 podporuje nielen mnoho organizácií a inštitúcií, ktoré si pripravujú ochutnávkku dobrovoľníckych aktivít, ale sú za ním aj mnohý donori a mediálny partneri. Ďakujeme!
 
 
Facebook   Twitter   Instagram
 
 
Centrum dobrovoľníctva |  Ružová 13  |  Banská Bystrica  |  974 01
 
 

Tento email sme zaslali na {EMAIL}

 
Sent by
SendinBlue