View in browser
 
 
JÚN 2018
 
 
 
Ďakujeme ❤️ všetkým našim dobrovoľníčkam a dobrovoľníkom z dlhodobých dobrovoľníckych programov, ktorí sa v školskom roku 2017/2018 zapojili do dlhodobej pomoci rôznym skupinám.
Všetkým dobrovoľníčkam, dobrovoľníkom a koordinátorom dobrovoľníkov prajeme, krásne leto, oddych (aktívny aj pasívny) a všetko čo k tomu patrí a tešíme sa na stretnutie v septembri.
 
 ::tím Centra dobrovoľníctva
 
                                                                  
 
 
 
Týždeň dobrovoľníctva 2018
 
Minulý rok sme počas Týždňa dobrovoľníctva vychytali tie najdaždivejšie dni z celej jesene 😁 ☔. Ani to však 2200 dobrovoľníkov a dobrovoľníčok neodradilo a venovali dobrým projektom a aktivitám viac ako 4500 hodín práce.
Prihláste ako organizácia dobrovoľnícku aktivitu v rámci Týždňa dobrovoľníctva 2018 a spolu dokážeme, že dobré skutky sa naozaj dejú.
 
Pozor, pozor!
 
Z prvých 10 organizácií, ktoré prihlásia svoje aktivity na Týždeň dobrovoľníctva 2018, vyžrebujeme jednu, ktorá získa 2 lístky na  skvelý festival Guča umenia.
 
A preto neváhajte a prihláste svoje aktivity ešte dnes.
 
Prihláška organizácie na Týždeň dobrovoľníctva 2018
 
 
 
Manažment krátkodobých dobrovoľníckych aktivít
 
V júni sme si pre všetkých, ktorí pracujú s dobrovoľníkmi a dobrovoľníčkami pripravili akreditované školenie MSVVaŠ SR. V našich radoch ho voláme aj Jednodňovky ľavou zadnou :) a to práve preto, že po tomto školení už žiadne krátka aktivita či podujatie usporiadané spolu s dobrovoľníkmi nebude problém. Školenia sa zúčastnili koordinátorky dobrovoľníkov/čok z okolia Rimavskej Soboty.
 
Viac fotiek
 
Supervízia
seniorských dobrovoľníčok a dobrovoľníkov
 
Koncom mája sme sa stretli na supervízii v KOMUCE v Banskej Bystrici s našimi 11 seniorskými dobrovoľníčkami a dobrovoľníkmi, ktorí dlhodobo dobrovoľníčili v programoch Čítankovo a Hlavičky. Veľmi nás inšpirujú svojou energiou a chuťou pomáhať.
 
Viac foto
 
 
Facebook   Twitter   Instagram
 
 
Centrum dobrovoľníctva |  Ružová 13  |  Banská Bystrica  |  974 01
 
 

Tento email sme zaslali na {EMAIL}

 
Sent by
SendinBlue