View in browser
 
 
APRÍL - MÁJ 2018
 
 
 
Koncom mája naše schránky zaplavili maily o ochrane osobných údajov. A aby ich nebolo málo, aj my sa pridáme:-) Pretože, podľa Cimrmana: "Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co se proti tomu dá dělat."
:-)
Ale nielen GDPR žijeme.
Kam sa pozriete a poberiete, natrafíte na akciu, ktorá by bez dobrovoľníkov a dobrovoľníčok nebola. Univerzitná noc literatúry, Noc literatúry, Noc múzeí a galérií, Zóna bez peňazí vo Zvolene, pozorovania hmyzu, vtáčikov, exkurzie a letné tábory vo Vydrove a inde, u nás, v Banskej Bystrici premietania na amfiteátri, v Kine v bazéne, Banskobystrický maratón a iné behy, Parkour míting, mnoho aktivít komunitných centier na Fončorde, v Sásovej... veľa, veľa akcií.
Tešíme sa, zúčastňujeme, ďakujeme:-)
 
 
                                                                   ::tím Centra dobrovoľníctva
 
 
 
Krátkodobé dobroponuky v databáze - jún 2018
 
Máme pre vás aktuálne krátkodobé ponuky v širšom okolí! Šikovné ruky a dobré srdce sa hodí ako pri detských aktivitách, tak pri športovom podujatí či na medzinárodnom festivale filmu. Chcete zažiť niečo nové? Spoznať nových priateľov, trochu cestovať či sa získať napr. skúsenosť premietača? Tak dobrovoľníctvo je to pravé
 
Čítať viac
 
 
 
Noví dobrovoľníci v databáze marec - máj 2018
 
94 nových dobrovoľníkov a dobrovoľníčok čaká v našej databáze možno práve na Vašu ponuku.
 
Čítať viac
 
 
(NE)obyčajní ľudia - Anna
 
"Detský úsmev je to najkrajšie na práci dobrovoľníka a dobrovoľníčky."
hovorí Anička Pasterčáková, dobrovoľníčka v organizácii Pathfinder v Banskej Bystrici
 
Celý príbeh
 
 
Ako spracovávame a chránime osobné údaje v Centre dobrovoľníctva, n.o.
 
 
Ak ste sa na Centrum dobrovoľníctva, n.o. obrátili prostredníctvom e-mailu, prihlásili ste sa na odoberanie nášho newslettra, zaregistrovali ste sa do našej Databázy dobrovoľníckych príležitostí cez webstránku, alebo prostredníctvom DobroApky vo Vašom mobile, zúčastnili ste sa niektorého z našich školení, alebo inej akcie, ste našim dobrovoľníkom/dobrovoľníčkou, ste naším darcom alebo ste návštevník našej webovej stránky, zverujete nám niektoré vaše osobné údaje.
Informácie o spracúvaní a ochrane Vašich osobných údajov, v súvislosti s Nariadením o ochrane osobných údajov, nájdete na našej webstránke.
 
 
 
Europe goes local - boli sme pri tom
 
Naša Silvia sa zúčastnila školenia Europe goes local, ktoré si kladie za cieľ spoluprácu samosprávy a ostatných kľúčových hráčov v meste v prospech rozvoja mládežníckych aktivít a mládežníckej politiky. To že nám na mládeži v meste Banská Bystrica záleží patrí aj fakt, že sme sa ako Centrum podieľali na výskume o Potrebách detí a mládeže v meste Banská Bystrica v rokoch 2016-2017 a počas EGL sme sa v BB tíme o jej výstupy opierali.
 
Čítaj viac
 
Info o dobrovoľníctve
Deň rodiny 2018
Banská Bystrica
 
V sobotu 26.5. ste nás mohli stretnúť na Dni rodiny. Detí bolo preveľa (aj odznakovač sa zapotil). Ďakujeme organizátorom za priestor a starostlivosť a našim dobrovoľníčkam Aničke, Jele, Radke a Táničke za veľkú pomoc. Ďakujeme aj Kubkovi (Tigrovi) za výrobu odznakov v prvom kole a skautkám z družiny Mravčekov za strihanie 🤗.
 
Viac foto z atmosféry na fb
 
 
 
Expertná dobrovoľníčka
z LEAFu
 
Vďaka spolupráci s LEAF sa nám podarilo zohnať expertnú dobrovolníčku z oblasti marketingu. Stretli sme sa s ňou osobne počas kick-off akcie, kde sme si povedali vzájomné predstavy aj očakávania. Už nám ostáva podpísať len dobrovoľnícku zmluvu a môžeme sa vrhnúť na spoločný projekt.
 
Čítaj viac
 
Príďte k nám na kurz
 
Chystáte sa v lete či na jeseň usporiadať krátke aktivity. Hodili by sa Vám dobrovoľníci či dobrovoľníčky a neviete ako na to? Príďte k nám na kurz, my vieme ako na to ;)
 
Čítaj viac
 
 
Facebook   Twitter   Instagram
 
 
Centrum dobrovoľníctva |  Ružová 13  |  Banská Bystrica  |  974 01
 
 

Tento email sme zaslali na {EMAIL}

 
Sent by
SendinBlue